® Alarko Klima ve Kombi Servisi Antalya ® 334 20 08

antalya-alarko-servisi

Antalya Alarko Kombi Klima Arıza,Bakım,Montaj Servisi olarak siz Antalya Alarko Kombi kullanıcılarına garantili teknik servis hizmeti sunmaktayız.
Antalya Alarko Kombi Klima Servisi personelimiz konusunda uzman devamlı gelisen teknolije karsı seminerler alan uzman teknisyenlerden olusmaktadır.
Ev ve işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz Alarko marka kombi ve klimalarınızın bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmanızı önemle tavsiye etmekteyiz.
Yaptıracağınız bakımların siz kullanıcıların yararına olduğu yılların vermiş olduğu tecrübe ile sabittir.Bakımsız Alarko kombi ve klimalara karsı bakımı düzenli yapılmakta olan kombi ve klimalrın arasında yakıt masrafları acısından büyük oran la fark olduğu görülmektedir.
Bakımlı cihazlarınızın performansı bakımsız cihazlara oranla %30 daha yüksek olmaktadır. Antalya özel Alarko Kombi Klima Servisi teknisyenlerimiz bakım sırasında siz kombi ve klima kullanıcılarını cihazlarınızdaki parcalar hakkında bilgilendirler. Değişimi veya tamiri yapılması gereken parcaların bilgisini sizlere sunmakla mükelleftirler.
Antalya bölgesinin hemen hemen her bölgesine Antalya Alarko Kombi ve Klima Servisi olarak servis hizmeti sunan firmamımz bünyesindeki teknisyenlerimiz; servis telefonlarımızı arayarak randevu alan siz kullanıcıların vermiş oldugu randevu saatine bağlı kalarak sorunlarınızı aynı gün icerisinde çözüme kavuturmaktadırlar.
Bakım veya servis sırasında değişimi yapılan kombi ve klimalarınızdaki herhangi bir parcanın firmamız tarafından bir yıl süre ile garantisi bulunmakta olup; değişimi yapılan parca ile alakalı arıza durumunda hiçbir ücret talep edilmeden sorunlarınız en kısa sürede cözüme kavusturulmaktadır.

Alarko Kombi Ve Klimalarınızda Oluşabilecek Arıza Durumlarında Yapılması Gerekenler:

1-Kombi Veya Klimanızın Bağlı Olduğu Prize Elektirik Akımının Geldiğinden Emin Olunuz.
2-Kombilerinizin Su Basınc Göstergesinin Konumuna Bakınız.
3-Kombileriniz Gaz İle Calışan Bir Cihaz Olduğu İçin Gaz Olup Olmadığını Kontrol Ediniz
Bu adımları uyguladıktan sonra kombi veya klimalarınız hala calısmıyor ise Antalya Kombi Klima Servisimiz ile irtibata gecerek size en yakın teknisyenlerimizin yönlendirilmesini isteyiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA