Bosch Servis Antalya 334 20 08

antalya-bosch-servisi

Firmamız Bosch Teknik Servis Merkezi olarak Antalya ili tüm ilçelerinde beyaz eşya & klima gibi cihazlar üzerinde satış sonrasında oluşabilecek teknik arıza, bakım gibi hizmetler için yerinde servis hizmeti vermektedir.
Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Antalya Bosch teknik Servisi; Servis araçları, profesyonel teknik ekibi, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti en kısa süre içerisinde ayağınıza getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Bosch servisi; ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Antalya standartlarında önem kazanmış olan teknik servis hizmetini en yakınınıza taşıyan servisimizi irtibat numaralarımızı arayarak, teknik ekibimizin bulunduğunuz alana yönlenmesini sağlayabilirsiniz.

Bosch servisi 7/24 sizinle!

Bosch Servisleri olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı; kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Bosch servisidir. Sunduğumuz Bosch servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern; kaliteye önem veren çağdaş bir Bosch servisi olarak görev yapmaktayız.

Call Now ButtonHEMEN ARA