334 20 08 Buderus Kombi Servisi Antalya

antalya-buderus-servisi

Antalya Buderus Servisi olarak en yüksek ”Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Diğer bir deyişle Antalya Buderus cihaz sahiplerine servis hizmeti verilmesi amacıyla hiç bir kurumu yetkilendirmemiştir. Antalya Buderus Servisi tüm yurtta özel eğitimli Kombi eğitimi almış personeli, teknikerler tarafından verilmektedir.

Antalya Buderus Servis hizmeti merkezden bilgisayar kontrollü, özel eğitimli,konusunda uzman teknikerler ile özel geliştirilmiş; yazılımlarla online takip edilerek 7/24 saat verilmektedir.

Servis organizasyon bölümü tarafından; servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır, eğer müşterimizin müsait olması ve evde reşit bir kişinin hazır bulunması durumunda servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar.

Call Now ButtonHEMEN ARA