‡ 334 20 08 ECA Antalya Servisi ‡

antalya-eca-servisi

Antalya Eca Servisi, yıllardır ülkemizde kombi ve şofben denildiğinde ilk akla gelen köklü markalardan Eca’nın Antalya’da en hızlı ve garantili bakım-onarım yapan garantili servisidir.

Eca marka şofben ve kombiler dünden bugüne teknolojik gelişmelerle beraber kendisini yenileyerek insanların ihtiyaçlarına maksimumda karşılık vermeye devam ediyor.

Öyle ki hem evlerde hem de büyük fabrika ve işletmelerde Eca markası kendisini göstermektedir. Antalya Eca Servisi olarak biz de uzun yıllardır bahsi geçen markanın servis işlerini itina ile yürütmekteyiz.

Eca her ne kadar bu cihazlarda iddialı olsa da her elektrik ve gazlı cihaz gibi yıllık bakıma ihtiyaç duyar. Yıllık bakımlar sene içerisinde Eca marka cihazlarınızdan tam verim alabilmeniz açısından önemlidir.

15 yıldır Antalya’da semt ve ilçe ayırt etmeksizin tüm Eca kullanıcılarının bakım-onarım ihtiyaçlarına cevap vermiş bir servis olarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tuttuk, tutmaya da devam ediyoruz.

Şofbenler konusunda günlük olarak pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Bu arızalar günlük işlerin aksamasına neden olduğundan hızlı bir şekilde onarılmalıdır. Örneğin bize şofbenlerle ilgili gelen en yoğun arıza kayıtlarından bir tanesi rezistans yanması sorunudur.

Bazı durumlarda ise rezistans ve termostat bağlantı klemensleri eriyebilmektedir. Hatalı montajlar bu sorunlarda büyük rol oynamaktadır. Eger detaylı bilgi almak ve sorununuzu hemen çözmek isterseniz Antalya Eca Servisi olarak bizi arayabilir ve uzman teknisyenlerimize konu hakkında danışabilirsiniz.

Şofbenlerin emniyet sviclerinin erimesi durumu da karşımıza sık bir şekilde çıkmaktadır. Kademe anahtarı arızası, bağlantı kablolarının erimesi gibi arızalar hatalı üretimin doğurduğu sonuçlar olabiliyor. Burada sebep ne olursa olsun önemli olan şofbeninize profesyonel bir şekilde bakım yapılmasıdır.

Kullanıcı hatalarından dolayı da bu tip arızalar meydana gelebiliyor. Bu sebeple müşterilerimize anlamadıkları bir konu dahilinde hemen Antalya Eca Servisi ekibimizle irtibata geçmelerini tavsiye ediyoruz.

Call Now ButtonHEMEN ARA