334 20 08 Ferroli Antalya Servisi

antalya-ferroli-servisi

Antalya Ferroli Kombi Servisi uzun yıllardan bu yana Antalya’da hizmetlerini sürdüren bir özel servis kurumudur.

Alanında uzman profosyonel ekipten oluşan ve her geçen gün inovasyonlarla değişen gelişen servisimiz bugün siz değerli müşterilerimiz sayesinde; başarı çıtasını yükseltmekte ve Antalya’da tüm ilçelere 7/24 teknik destek sunarak günlük servis kapasitesini arttımaktadır.

Profosyonel bir çağrı merkezi ile Antalya halkının hizmetinde olan Antalya Ferroli Kombi Servisi bugün cihazlarınızda oluşabilecek teknik arızaları spesifik çözümlerle; giderebilmekte ve sizi en uygun şekilde çözüme ulaştırmaktadır.

Misyonları ve vizyonları doğrultusunda gelişen ve Müşteri Memnuniyetinden ödün vermeyen firmamız bugün cihazlarınızda oluşabilecek teknik arızaları en iyi şekilde giderebilmekte ve uygun fiyat garantisi ile kaliteyi tek çatı altında buluşturmaktadır.

Beyaz Eşya Klima Kombi teknik servis hizmeti veren firmamız aynı anda tüm markaların tüm ürünlerinde 1 Yıl Garanti avantajı ile siz değerli müşterilerimize; 7/24 açık olan çağrı merkezi üzerinden hizmet vermekte ve teknik sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır.

Eğer sizinde cihazınızın arıza , montaj veya bakım gibi benzeri nedenler ile teknik desteğe ihtiyacı varsa Antalya Ferroli Servisini arayarak çağrı merkezimiz üzerinden cihazınız hakkında bilgi edinebilir dilerseniz servis kaydı oluşturarak 1 Yıl Garanti ; Uygun Fiyat Seçeneği ve 7/24 Teknik Destek gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz. Antalya Ferroli Kombi Servisi olarak telefonlarınızı bekliyor olacağız.

Call Now ButtonHEMEN ARA