~~ Vaillant Kombi Arıza Kodları

antalya-vaillant-arıza-kodları

~~ Vaillant Kombi Arıza Kodları

Atmotec Kombi Ariza Kodları, Turbotec Hata Kodları , Ecotec Arıza Hata Kodları, turboMAG Hata Kodları

Bu Hataları Alıyorsanız Lütfen Antalya Vaillant Teknik Servise Başvurun : 0242 334 20 08

F0/F71 Arıza Kodu : Atmotec Kombinin Kaloriferlere Yolladığı Suyu Ölçme Görevinde Olan Sensöründe Arıza Olduğunu Belirten Hata Kodudur. Bu Durumda Sensörde Sorun Var, Bağlantılarında Problem Var Ya Da Kablosu Kopuk Duruma Diyebiliriz. Antalya Vaillant Servisi0242 334 20 08 ) Aramalısınız.

F1 Arıza Kodu : Atmotec Kombinin Kalorifer Tesisatına Giden Dönüş Suyunu Ölçme Görevinde Olan Sensöründe Sorun, Bağlantılarında Hata Ya Da Kablosunda Problem Olduğunu Belirten Arıza Kodudur. Bu Durumda Antyalya  Vaillant Atmotec Servisi’ni  ( 0242 334 20 08 ) Aramalısınız.

F5 Arıza Kodu : Özellikle De Bacalı Kombi Çeşitlerinde Kötü Gaz Sisteminin İçinde Bulunan Gazın Doğru Şekilde Dış Atmosfere Atılmasının Kontrolünü Yapan Ptc De Sorun Olduğunu Ya Da Bağlantısında Aksamalar Olduğunu Belirten Uyarı Kodudur. 0242 334 20 08 Kombi Servisi İle İletişime Geçiniz.

F6 Arıza Kodu : Yalnızca Baca Tip Kombilerde Hava Sisteminin İçinde Bulunan Temiz Havanın İçeriye Doğru Ulaşıp Ulaşmadığını Kontrol Etme Görevinde Olan Ptc Sinde Arıza Olduğunu Ya Da Bağlantılarında Sorun Meydana Geldiğini Belirten Hata Kodudur.

F10 Arıza Kodu : Atmotec Kombinin Petek Tesisatına Aktardığı Suyu Ölçme Görevinde Olan Sensöründe Sorun Olduğunu Veya Kablolarının Kısa Devre Yaptığını Bildiren Hata Kodudur. Kesin Teşhis Ve Çözüm İçin Antalya Vaillant Servisi’nden ( 0242 334 20 08 ) Yardım Almalısınız.

F20 Arıza Kodu : Atmotec Kombinin Gidiş Sensörü Termik Bağlantısında Sorun Ya Da Hata Olduğunu Bildiren Hata Kodudur. Kısacası Limit Sensöründe Sorun Olduğu Anlamına Gelmektedir. Atmotec Kombide Bu Uyarı Kodu Olduğunda Cihaz Sürekli Çalışmaktadır. Bu Durumda Bir Süre Kadar Beklenmelidir Sorun Düzelmezse 0242 334 20 08 Antalya Kombi Servisi İle Görüşülmelidir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirCall Now ButtonHEMEN ARA